تعلیم و تربیت اسلامی ،آسیب شناسی سایبری، تغذیه و سلامتی ،روش های نوین تدریس و روابط انسانی

۵ مطلب در مهر ۱۳۹۲ ثبت شده است

اوزن ساز

ازن واژه یونانی است به معنی “بو“ و بویژه ”بوی تند“ اطلاق می شود.ازن مولکولی با سه اتم اکسیژن است.مولکول اکسیژن دارای دو اتم اکسیژن است اما تفـــاوت در یک اتم اکسیژن، دراین دو مولکول تفاوتهای اساسی را به وجود آورده است.
رایحه تازگی پس از آذرخش
پس از آذرخش تنفس شما با آسودگی بیشتری صورت می گیرد. علت این است که رعد و برق سبب تولید گاز ازن در جو می شود و همین گاز است که هوا را تازه تر می نماید.ازن یکی از آلوتروپهای اکسیژن است به فرمول O3 که گازی با اکسید کنندگی بسیار بالاست،ازن معمولا ناپایدار بوده و در بسیاری از واکنش ها مانند کلر عمل می کند.

آیا تا بحال بفکر سلامتی خود و خانواده بوده اید؟
یک اتم اکسیژن اضافی در ساختار ازن، آن را به قویترین اکسید کننده و ضد عفونی کننده کاملا طبیعی تبدیل کرده است. ازن قادر به حذف باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، هاگ ها ، انگل ها , جلبک ها در آب و هوا و مواد غذایی بوده و بسیار ناپایدار می باشد و تحت شرایط عادی به سرعت تجزیه شده و به اکسیژن تبدیل می گردد.

موافقین ۱ مخالفین ۱
علی تقی زاده

ظروف کارال

در دنیای کنونی هر روز شاهد پیشرفت و افزایش سطح اطلاعات در زمینه های مختلف هستیم که ظروف آشپزخانه نیز از این پیشرفت مستثنی نیستند . کارشناسان و پژوهشگران علمی و تخصصی دریافتند یکی از عواملی که امکان بروز بیماریهای مختلف را برای انسان ها بوجود می آورد ، برخی از ظروف پخت و پز آشپزخانه است.

موافقین ۰ مخالفین ۰
علی تقی زاده

درس دوم

موافقین ۰ مخالفین ۱
علی تقی زاده

رنگ روزها

انسان پیوسته چه به لحاظ فیزیکی و چه به لحاظ روانشناختی تحت تأثیر رنگ‌ها بوده است رنگها با تمامی عوامل و جزئیات زندگی ما چنان رابطه تنگاتنگی دارند که باید گفت رنگها بسان پله هایی هستند که وجود فیزیکی و روحی انسانها را با سایر جزئیات و پدیده های جهان هستی در ارتباط قرار میدهند .

موافقین ۰ مخالفین ۰
علی تقی زاده

درس اول

برای دانلود روی عکس کلیک کنید

موافقین ۰ مخالفین ۱
علی تقی زاده